Міжнародний Виставковий Центр
Русский
English
Новини
Порядок акредитації СМІ
Фотоальбом
Мапа сайту
© Міжнародний Виставковий Центр, 2016.
Усі права захищені.
© Розробка та підтримка: ВСС & РОМАРТ, 2009-2016.
Усі права захищені.


Генеральний секретар ОБСЄ відзначив МВЦ за високий рівень проведення Міністерського засідання ОБСЄ

13.12.2013

6 грудня в Києві в Міжнародному виставковому центрі завершилася 20-а зустріч Ради міністрів Організації з безпеки і співробітництва в Європі.

 В роботі засідання взяли учать делегації 56 держав-учасниць ОБСЄ, Європейського Союзу  та 11 країн-партнерів зі співробітництва, представники високого рівня авторитетних міжнародних організацій.

За визнанням преси ця подія стала кульмінацією українського головування в ОБСЄ та найбільш масштабним міжнародним заходом міждержавного характеру на території України за всі роки незалежності нашої держави.

Для забезпечення його успішного проведення у павільйонах МВЦ були зведені спеціально обладнані зали для пленарних засідань та роботи з різних напрямків міжнародної діяльності, приміщення керівництва, секретаріату, всіх інституцій та робочих груп ОБСЄ, офіси для делегацій країн-учасниць, країн-партнерів і міжнародних організацій, зони відпочинку, ресторани та інше. Для представників ЗМІ була споруджена окрема величезна прес-зона з спеціальними залами для брифінгів і заключної прес-конференції, окремим рестораном та залою з робочими місцями для журналістів, оснащеними сучасними засобами зв'язку, комп'ютерами та можливістю підключення особистих пристроїв й вільного доступу до інтернету, іншим необхідним офісним обладнанням. Загальна площа забудови під всі приміщення і робочі зони заходу склала близько 30 тис.кв.м.   (див. Фото 

За високий рівень роботи з підготовки та забезпечення проведення заходу Генеральний секретар ОБСЄ Ламберто Дзанньєр висловив особисту подяку Генеральному директору  МВЦ Анатолію Ткаченку та вручив спеціальну відзнаку — Сертифікат ОБСЄ.

Більш докладна інформація щодо підготовки і проведення заходу — на сайтах:

http://www.osce.org/cio

http://www.osce.org/event/mc_2013

http://www.osce.org/cio/photos

http://mfa.gov.ua/ua/press-center/photos/790-vidkrittya-20-go-zasidannya-radi-ministriv-obse-v-mkijiv

« до переліку