Міжнародний Виставковий Центр
Русский
English
Новини
Порядок акредитації СМІ
Фотоальбом
Мапа сайту
© Міжнародний Виставковий Центр, 2016.
Усі права захищені.
© Розробка та підтримка: ВСС & РОМАРТ, 2009-2016.
Усі права захищені.


Запрошуємо на відкриття комплексу авторитетних професійних заходів, які охоплюють провідні галузі економіки України

31.10.2014

 4 листопада 2014 року  о 10.00  у Міжнародному виставковому центрі (Київ, Броварський пр-т, 15, 3-й павільйон - вхід 3-С ) відбудеться офіційне відкриття Х Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства - 2014»,  VІ Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму з питань енергоефективності та відновлюваної енергетики, ХІІ Міжнародної спеціалізованої виставки «КомунТех - 2014», ХІІ Міжнародного водного форуму «AQUA UKRAINE - 2014», VII Міжнародної спеціалізованої виставки «Енергоефективність. Відновлювана енергетика - 2014», V Спеціалізованої виставки «ДорТехЕкспо - 2014», ІV Спеціалізованої  виставки «ЄвроБудЕкспо - 2014», ІІ Спеціалізованої виставки «Екологія підприємства - 2014»

 

Учасники церемонії: члени Уряду України, керівництво Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерства  екології та природних ресурсів, Державного агентства водних ресурсів, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження, Асоціації міст України, представники дипломатичного корпусу.

По завершенні буде проведено огляд експозицій та брифінг для ЗМІ.

Акредитація журналістів: тел. 044 590-5965, 590-5408 прес-служба Держенергоефективності України;  тел. 044 201-1174, 201-1161,  e-mail: pres@iec-expo.com.ua  -  прес-служба МВЦ.

Реєстрація акредитованих ЗМІ, видача матеріалів і бейджів у МВЦ:  04.11.14 р., з  9.00 до 10.00.

Традиційне проведення наприкінці року цього комплексу авторитетних професійних заходів, які охоплюють провідні галузі економіки, дає змогу підвести підсумки й визначити напрямки розвитку і потреби ЖКГ, АПК, промислової та будівельної сфери в оновленні парку техніки і обладнання,  впровадженні сучасних науково-технічних досягнень та енергоощадних і екобезпечних технологій.

Фокус цьогорічних подійКонгресу, Бізнес-форуму та виставок - впровадження енергозберігаючого обладнання в усіх сферах економіки та в побуті, популяризація використання альтернативних джерел енергії, привернення уваги споживачів і представників влади до актуальності питання енергозаощадження. З огляду на енергетичну ситуацію в країні, на всіх виставках буде представлена продукція, яка сприяє застосуванню технологій ефективного використання ресурсів: котельне обладнання на альтернативних видах палива для місцевого і централізованого теплопостачання, теплоізольовані труби для водо- та газопостачання, насосне обладнання для систем опалення, водопостачання та каналізації, градирні та комплектуючі для них, енергозберігаюче освітлення, сонячні батареї тощо.

Таке проведення заходів у єдиному комплексі розширило як професійне, так і географічне представництво учасників - будуть представлені технології та обладнання виробників Австрії, Бельгії, Болгарії, Великобританії, Данії, Ірану, Іспанії, Італії, Казахстану, Китаю, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Росії, США, Туреччини, України, Франції, Чехії. В експозиціях «КомунТех», «ДорТехЕкспо», «ЄвроБудЕкспо», буде презентована техніка для управління відходами, машини для будівельних робіт та комунальна техніка для утримання доріг, універсальні навантажувачі для міст і селищ. Розділ з благоустрою та облаштуванню міст і населених пунктів демонструватиме дитячі ігрові та спортивні майданчики, комфортабельні зупинки транспорту і обладнання для  дворів та парків. «AQUA UKRAINE» представить системи  водопідготовки, водопостачання і водовідведення, очищення води та стоків, прилади обліку, арматуру й інше обладнання. «АГРОФОРУМ» запропонує сучасні технології вирощування сільськогосподарських культур, обладнання для післязбирального обробітку зерна і підготовки насіння до посіву, норії, вагове обладнання. Технології та обладнання для зменшення шкідливого впливу промисловості на навколишнє природне середовище будуть презентовані на виставці «Екологія підприємства».

Серед змістовних ділових заходів Конгресу - Всеукраїнська конференція «Енергоефективні технології: від теорії до практики», Конференція з питань енергоефективності у житловому фонді, Круглий стіл «Енергоефективність - основний підхід до впровадження техніко-технологічних розв'язань на підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства» та інші. У діловій програмі Бізнес-форуму - Панельна дискусія «Подолання енергодефіциту та забезпечення стійкості енергосистеми через енергоефективність. Варіанти дій», Ворк-шоп «Повсякденна енергоефективність», Семінар «Розробка та впровадження системи енергоменеджменту на підприємстві» тощо.

більш повна інформація на сайті: www.iec-expo.com.ua 

« до переліку