Міжнародний Виставковий Центр
Русский
English
Новини
Порядок акредитації СМІ
Фотоальбом
Мапа сайту
© Міжнародний Виставковий Центр, 2016.
Усі права захищені.
© Розробка та підтримка: ВСС & РОМАРТ, 2009-2016.
Усі права захищені.


Розпочав роботу Міжнародний Водний Форум "AQUA UKRAINE" - найавторитетніша професійна подія й незмінне місце зустрічі провідних фахівців водної та суміжних сфер господарювання

07.11.2014

 4 - 7 листопада 2014 р. у Міжнародному виставковому центрі

проходить ХII Міжнародний Водний Форум "AQUA UKRAINE - 2014"

 

Форум проводиться  за Розпорядженням  Кабінету Міністрів України  щорічно.

Організатори: Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерство екології та природних ресурсів України, Державне агентство водних ресурсів України, Messe Berlin GmbH, ТОВ "Міжнародний виставковий центр", за підтримки Асоціації  "Укрводоканалекологія".

Складові Форуму - Спеціалізована виставка та науково-практичні конференції, семінари, круглі столи та інше. Традиційно "AQUA UKRAINE" проходить разом з комплексом виставкових заходів в рамках Х Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства — 2014».

В експозиціях виставки представлено найсучасніші розробки, технології та обладнання,  призначені для всіх галузей економіки від відомих фірм-виробників з Австрії, Бельгії, Болгарії, Великої Британії, Данії, Ірану, Італії, Казахстану, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Франції, Росії та України. Вперше у виставці бере участь відома німецька компанія Hugo Vogelsang Mashinenbau GmbH. Її обладнання, змонтоване на мобільному автопричепі, протягом декількох тижнів після закінчення виставки «AQUA UKRAINE-2014» проходитиме тестові покази та демонстрацію роботи техніки на запрошення декількох міських комунальних підприємств, оскільки воно найбільш вдало пристосоване для використання на різних об’єктах водного господарства України.

Як зазвичай, широко представлена продукція для водопостачання і водовідведення - чавунні, пл