Міжнародний Виставковий Центр
Русский
English
Новини
Порядок акредитації СМІ
Фотоальбом
Мапа сайту
© Міжнародний Виставковий Центр, 2016.
Усі права захищені.
© Розробка та підтримка: ВСС & РОМАРТ, 2009-2016.
Усі права захищені.


Запрошуємо на відкриття Міжнародного форуму “INNOVATION MARKET” та Східноєвропейського форуму “Економіка та наука”

18.11.2016

22-го листопада 2016 року  о 10.00  у Міжнародному виставковому центрі (Київ, Броварський пр-т, 15, 1-й павільйон - вхід 1-С ) відбудеться офіційне відкриття Міжнародного форуму “INNOVATION MARKET” та Східноєвропейського форуму “Економіка та наука”.

Учасники церемонії: керівництво Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства  освіти і науки України, Міністерства екології і природних ресурсів України, Міністерства розвитку Польщі,  Міністерства інфраструктури Польщі, представники дипломатичного корпусу.
 
По завершенні відбудеться огляд експозицій та спілкування з журналістами.
 
Акредитація журналістів за тел. 044 201-1174, 201-1161, e-mail: pres@iec-expo.com.ua 
 
Реєстрація акредитованих ЗМІ, видача матеріалів і бейджів: 22.11.2016, з 9.30 
 
Завдання Міжнародного форуму «INNOVATION MARKET»: просування розробок науково-дослідних і виробничих організацій, вищих навчальних закладів України, винахідників і раціоналізаторів для пошуку замовників інноваційної продукції; залучення інвестицій для впровадження інноваційних рішень в різних галузях економіки; комерціалізація науково-технічних розробок, професійний захист авторських прав інтелектуальної власності інноваторів.
 
Це унікальна за своїми можливостями подія, де винахідники, виробники інноваційних технологій, автори Startup-проектів зустрінуть споживачів їх розробок — менеджмент підприємств, які технологічно оновлюють виробничі процеси і акселераторів інвестиційних проектів, представників відомих інвестиційно-фінансових установ України, Польщі, Китаю, експертів з різних галузей економіки, представників влади.
 
Складові Форуму: Виставка, Startup Алея, Конференція. 
 
Виставка: демонстрація реального потенціалу вітчизняного інноваційного ринку і перспектив його розвитку: представлення сучасних розробок наукових установ України  різних напрямків та, відповідно, науково-технічних завдань різного рівня, як державних, так і приватних. Структурування всього масиву представленого за рівнем пріоритетності, за ступенем опрацювання і доведення до впровадження, що забезпечить ефективну участь інвесторів різного рівня (інвестфонди різної спрямованості, фінансово-промислові групи, спеціальні інвестори). 
 
Startup Алея: високоорганізований спеціальний майданчик для представлення кращих вітчизняних інноваційних проектів. Проводиться у взаємодії з міжнародним акселератором бізнесу “BSHARKS”. Унікальна відмінність алеї - заклик "Досить шукати гроші, покупець - найкращий інвестор", який стимулює інноваційні проекти шукати "Розумні кошти", інтегруватися в проекти відомих світових компаній та знаходити прямих покупців для своїх інновацій. На заході будуть присутні великі компанії, що саме шукають інноваційні проекти, а також інноваційні інвестори, які інвестують "Розумні кошти". 
 
Зокрема, будуть представлені:
 
IntRobots - українский стартап який запустив школу робототехніки для дітей, студентів та дорослих. В рамках проекту вже відкрито 11 шкіл у Києві і 2 в регіонах. Метою даного проекту є навчання програмуванню роботів і збірка комплектуючих в функціонуючі прототипи. Учні школи мають можливість інтегруватися в світові конструкторські бюро, отримувати замовлення від провідних світових компаній, а також створювати власні проекти, з можливою акселерацією їх у прибутковий бізнес.
 
PassivDom - українській стартап "будинку майбутнього". Проект займається не будівництвом, а друком домівок на 3D-принтері. PassivDom - перший повністю автономний будинок в світі, який не потребує спалювання будь-якого палива навіть в арктичному кліматі. Модуль використовує тільки екологічно чисту енергію сонця для всіх потреб його мешканців: клімат-контроль (опалення та охолодження), генерація води, контроль якості повітря і вмісту кисню. Будинок самостійно виробляє електроенергію для роботи всіх побутових приладів.
 
Solaris - український проект, що будує сонячні електростанції на дахах українських шкіл і переводить навчальні заклади на повне сонячне енергозабезпечення. 
Інженери проекту розробили спеціальну систему стеження панелей за рухом сонця, таким чином збільшивши потужність більш ніж на 60% із всіх можливих до цього панелей. Першої школою, у якої буде власна сонячна електростанція, стане одна із Дарницьких шкіл у Києві. Це буде не просто сонячні панелі на даху - це кожна лампочка та комп’ютер у школі працюватимуть на сонячній енергії. І не тільки - одна така станція на школі може забезпечити сонячною електроенергією найближчий житловий квартал.
 
Також у програмі - виступи відомих українських та міжнародних бізнесменів, Конкурс на найкращий інноваційний проект. Переможці отримають практичну допомогу в розвитку розробок та технічне забезпечення від провідних компаній.
 
Конференція: висвітлення проблем науки, пропозиції щодо шляхів їх вирішення - допомога в знаходженні грантів, програм підтримки та реалізації рішень; ініціація законопроектів, підзаконних актів, спрямованих на створення механізмів взаємодії ринків науково-технічних завдань і науково-технічних рішень; пропозиції з внесення змін до стандартів, правил і норм; проведення цільових заходів з постановки і вирішення конкретної проблеми. 
 
Опрацювання питань професійного юридичного захисту авторських прав інтелектуальної власності.
 
На сьогодні вже заявлено майже 500 розробок від 52-х інститутів НАН України та від 25 університетів, близько 40 стартап-проектів та понад 50 доповідей конференц-програми.
 
Організатори заходів: Національна академія наук України, Міністерство Міністерство економічного розвитку і торгівлі, Міністерство освіти і науки України, ТОВ “Міжнародний виставковий центр”, НТУУ "Київський політехнічний інститут", НТУ “Харківський політехнічний інститут”,  Комітет Polska 3.0 (Республіка Польща).
 
Генеральний розпорядник заходів — ТОВ “Міжнародний виставковий центр”:
Україна, м. Київ, Броварський пр-т., 15, м. “Лівобережна”,
тел.: +38 044 201-11-44, 206-87-17, 201-11-74 , e-mail: ifim@innovationmarket.com.ua
 
Генеральний новинний партнер - Інформаційне агентство «ЛІГАБізнесІнформ».
Генеральний інформаційний партнер — Інтерфакс-Україна.
(більш повна інформація на сайті: http://innovationmarket.com.ua).
« до переліку