Прес-центр
Головна  /  Прес-центр  /  Порядок акредитації ЗМІ

Порядок акредитації ЗМІ

Порядок акредитації засобів масової інформації на заходи,
які відбуваються на території Міжнародного виставкового центру

 

 1. Акредитація представників засобів масової інформації обов’язкова на всіх заходах, незалежно від їх виду і статусу, які проходять в Міжнародному виставковому центрі та анонсовані для роботи журналістів.
   
 2. Для акредитації на анонсовані для ЗМІ заходи, які організовує ТОВ „Міжнародний виставковий центр”, необхідно не пізніше, ніж до 16.00 дня, що передує початку заходу, надіслати заявку до прес-служба МВЦ за тел. або факсом: 044 201-1174 (або на e-mail: pres@iec-expo.com.ua — якщо це визначено в анонсі заходу).

  У заявці зазначити: назву засобу масової інформації (для телеканалів також назву програми, редакції); прізвище, ім’я, по батькові журналіста; контактні телефони.

  В залежності від програми і тематики заходу правила акредитації можуть мати окремі додаткові умови, про які заздалегідь буде повідомлено в анонсах прес-служби МВЦ.
   
 3. Акредитацію ЗМІ на заходи інших організаторів здійснюють відповідні підрозділи цих компаній, а також, за їх дорученням, прес-служба МВЦ, відповідно до порядку, визначеного в анонсах компанії-організатора заходу.
   
 4. Рекламні агентства, рекламні підрозділи ЗМІ акредитацію на заходи не отримують. Порядок їх роботи на території центру визначається у кожному випадку окремою угодою з керівництвом МВЦ або організаторами заходу.
   
 5. Представники ЗМІ, які порушують порядок акредитації, правила поводження на заході, встановлених його організатором та правила безпеки можуть бути позбавлені акредитації та права входу на територію МВЦ.