Прес-центр
Головна  /  Прес-центр  /  Порядок акредитації ЗМІ

Порядок акредитації ЗМІ

До уваги іноземних журналістів, які мають намір отримати акредитацію на виставку в Україні.

При потребі відвідати Україну виникають питання - чи потрібна Вам віза для перетину державного кордону України, чи є обмеження у зв’язку з протидією розповсюдженню гострої респіраторної хвороби COVID‑19 та інші.

Корисну інформацію з цих питань ви можете знайти за посиланням https://www.iec-expo.com.ua/pres-tsentr/podorozh-do-ukrainy.html, а також на сайті: visitukraine.today

 

Порядок акредитації засобів масової інформації на заходи,
які відбуваються на території Міжнародного виставкового центру

 

 1. Акредитація представників засобів масової інформації обов’язкова на всіх заходах, незалежно від їх виду і статусу, які проходять в Міжнародному виставковому центрі та анонсовані для роботи журналістів.
   
 2. Для акредитації на анонсовані для ЗМІ заходи, організатором яких є ТОВ „Міжнародний виставковий центр”, необхідно заповнити акредитаційну форму, доступну за посиланням, розміщеним в меню на сторінці відповідної виставки, та додати до неї скан-копії необхідних документів.

  ! Акредитація ЗМІ на захід, організатором якого є ТОВ „Міжнародний виставковий центр”, закінчується за два дні до його початку.

  В залежності від програми і тематики заходу правила акредитації можуть мати окремі додаткові умови, про які заздалегідь буде повідомлено в анонсах прес-служби МВЦ.
   
 3. Акредитацію ЗМІ на заходи інших організаторів здійснюють відповідні підрозділи цих компаній, а також, за їх дорученням, прес-служба МВЦ, відповідно до порядку, визначеного в анонсах компанії-організатора заходу.
   
 4. Рекламні агентства, рекламні підрозділи ЗМІ акредитацію на заходи не отримують. Порядок їх роботи на території центру визначається у кожному випадку окремою угодою з керівництвом МВЦ або організаторами заходу.
   
 5. Представники ЗМІ, які порушують порядок акредитації, правила поводження на заході, встановлених його організатором та правила безпеки можуть бути позбавлені акредитації та права входу на територію МВЦ.

 Додатково інформацію щодо умов роботи ЗМІ на виставках можна отримати у прес-службі МВЦ:
- e-mail: pres@iec-expo.com.ua
- тел.: 044 201-1174.