Прес-центр
Головна  /  Прес-центр  /  Архів новин  / Міжнародний промисловий форум підтверджує статус найбільшої виставкової події України з машинобудівної та металообробної тематики.
Міжнародний промисловий форум підтверджує статус найбільшої виставкової події України з машинобудівної та металообробної тематики.

Міжнародний промисловий форум підтверджує статус найбільшої виставкової події України з машинобудівної та металообробної тематики.

 24.11.2015

 24 - 27 листопада 2015 року  в Міжнародному виставковому центрі

(Київ, Броварський пр-т.,15, павільйон3, входи 3-А, 3-С) відбудеться 

XIV Міжнародний промисловий форум

 

Організатор: ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Української національної компанії «Укрверстатоінструмент».

Мета і завдання Форуму: сприяння розвитку науково-промислового потенціалу машинобудування та модернізації основних виробничих галузей України, впровадження енерго і ресурсозберігаючих технологій та обладнання; комплексна демонстрація технологічних можливостей підприємств у створенні інструментарію та обладнання для різних галузей промисловості, зорієнтована на пошук потенційних інвесторів і замовників.

З 2005 року Міжнародний промисловий форум входить до списку провідних світових промислових виставок, офіційно сертифікованих і визнаних UFI – Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії. Він щорічно підтверджує свій статус найбільшої виставкової події України з машинобудівної та металообробної тематики.

 

Цього року на площі 10 тис.кв.м. найбільш ефективні досягнення вітчизняної й світової інженерної та науково-технічної думки представляють близько 300 компаній  з 28-ми країн світу.

 

За структурою Міжнародний промисловий форум - це ефективне поєднання дванадцяти взаємопов’язаних спеціалізованих виставок:

·      Металообробка (металообробні технології та обладнання);

·      УкрМашТех (промислові технології, обладнання для машинобудування);

·      УкрВторТех (комісійна техніка, обладнання);

·      УкрЛитво (обладнання та технології для ливарного виробництва);

·      УкрЗварювання (технології, обладнання, матеріали);

·      УкрПластТех (обладнання і технології для виробництва та переробки пластмас);

·      Гідравліка, пневматика;

·    Підшипники (підшипники котіння та ковзання, вільні деталі: шарики та ролики, втулки стягувальні, технології, обладнання та інструмент для виробництва підшипників);

· УкрПромАвтоматизація (автоматизація виробництва, автоматизовані системи управління технологічними процесами, автоматизація об'єктів промисловості);

·      Підйомно-транспортне, складське обладнання;

·  Зразки, стандарти, еталони, прилади (контрольно-вимірювальні прилади, лабораторне та випробувальне обладнання, метрологія, сертифікація);

·       Безпека виробництва (засоби захисту, безпека робочої зони).

В експозиціях представлено сучасні вітчизняні й світові інженерно-технологічні рішення та науково-технічні досягнення практично в усіх галузях промислового виробництва.

Так, серед новинок, які вперше буде продемонстровано в Україні — панелезгинач TRUMPF TruBend  Center  5030 (стенд  ТОВ "Сфера-Техно"), новітній лазерний комплекс AFL-3000, представлений вітчизняним виробником ТОВ "Араміс", високоточний оброблювальний токарний центр DOOSAN lynx 220y (стенд компанії ВариУс). І безумовно, увагу фахівців  приверне найбільш насичена за всі роки існування Форуму експозиція роботів провідних світових брендів.

(більш докладна інформація про Форум - на сайті: http://www.iec-expo.com.ua).