Прес-центр
Головна  /  Прес-центр  /  Архів новин  / Найбільша виставкова подія України з машинобудівної та металообробної тематики запрошує!
Найбільша  виставкова подія України з машинобудівної та металообробної тематики запрошує!

Найбільша виставкова подія України з машинобудівної та металообробної тематики запрошує!

 14.11.2013

 19 листопада 2013р. о 12.00  у  Міжнародному виставковому центрі

(Київ, Броварський пр-т.,15, павільйон3, вхід 3▪А)

відбудеться  офіційне відкриття

XІІ Міжнародного промислового форуму

 

 

Учасники церемонії: члени Кабінету Міністрів України, керівництво Міністерства промислової політики України, Української Національної Компанії  «Укрверстатоінструмент» та інших відомств, представники дипломатичного корпусу, почесні гості.

Акредитація журналістів  - за тел.: (044) 201-1161, 201-1174, e-mail: pres@iec-expo.com.ua

XІІ Міжнародний промисловий форум проводиться за Розпорядженням Кабінету Міністрів України.

Організатор: ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Міністерства промислової політики України, Української Національної Компанії «Укрверстатоінструмент».  

Мета і завдання Форуму: сприяння розвитку науково-промислового потенціалу машинобудування та модернізації основних виробничих галузей України, впровадження енерго і ресурсозберігаючих технологій та обладнання; комплексна демонстрація технологічних можливостей підприємств у створенні інструментарію та обладнання для різних галузей промисловості, зорієнтована на пошук потенційних інвесторів і замовників.

Міжнародний промисловий форум щорічно підтверджує свій статус найбільшої виставкової події України з машинобудівної та металообробної тематики. З 2005 року він входить до списку провідних світових промислових виставок, офіційно сертифікованих і визнаних UFI Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії.

Учасники Форуму - провідні компанії з 34-х країн світу, які представлять найсучасніші вітчизняні й світові інженерно-технологічні рішення та науково-технічні досягнення практично в усіх галузях промислового виробництва.

Міжнародний промисловий форум - це ефективне поєднання дванадцяти взаємоповязаних спеціалізованих виставок: Металообробка (металообробні технології та обладнання); УкрМашТех (промислові технології, обладнання для машинобудування); УкрЗварювання (технології, обладнання, матеріали); УкрПластТех (обладнання і технології для виробництва та переробки пластмас); Гідравліка, пневматика; Підйомно-транспортне, складське обладнання; Зразки, стандарти, еталони, прилади (контрольно-вимірювальні прилади, лабораторне та випробувальне обладнання, метрологія, сертифікація); Безпека виробництва (засоби захисту, безпека робочої зони); Субконтракти (пошук партнерів для розміщення замовлень з видів виробництва, деталей, вузлів, виробів); УкрВторТех (комісійна техніка, обладнання); УкрПромАвтоматизація (автоматизація виробництва, автоматизовані системи управління технологічними процесами, автоматизація об'єктів промисловості); Підшипники (підшипники котіння та ковзання, вільні деталі: шарики та ролики, втулки стягувальні, технології, обладнання та інструмент для виробництва підшипників).

Серед новин Форуму - значне зростання у порівнянні з минулим сезоном Національної експозиції Білорусі: її стенди займуть майже 300 кв.м. До традиційних вже Національних експозицій Туреччини та Чехії додадуться Національні експозиції Італії та Китаю. Потужно заявить про себе і російський промисловий потенціал, зокрема, будуть представлені офіційні делегації підприємств  Кіровської області, Татарстану і Чувашії. 

Також вперше цього року під час Форуму відбудеться 2-й конкурс зварників, в якому крім майстрів з України побажали взяти участь й представники Росії. Конкурс організовано Товариством зварників України, а загальне число учасників вже сягнуло 19 осіб.

Більш докладна інформація - на сайті : http://www.iec-expo.com.ua