Прес-центр
Головна  /  Прес-центр  /  Новини  / Виставки «Зброя та Безпека – 2019», «Технології Захисту/ПожТех - 2019» і «EXPERT SECURITY - 2019» репрезентують всі аспекти і рівні питань безпеки - від національних до особистих.
Виставки «Зброя та Безпека – 2019», «Технології Захисту/ПожТех - 2019» і «EXPERT SECURITY - 2019» репрезентують всі аспекти і рівні питань безпеки - від національних до особистих.

Виставки «Зброя та Безпека – 2019», «Технології Захисту/ПожТех - 2019» і «EXPERT SECURITY - 2019» репрезентують всі аспекти і рівні питань безпеки - від національних до особистих.

 04.10.2019

8 жовтня 2019 року о 12.00  у Міжнародному виставковому центрі

(Київ, Броварський пр-т., 15, павільйон №1 )

відбудеться церемонія офіційного відкриття

ХVI Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та Безпека - 2019»,

ХVIII Міжнародної спеціалізованої виставки «Технології Захисту/ПожТех - 2019» і

Міжнародної спеціалізованої виставки «EXPERT SECURITY - 2019»

 

Учасники: члени Уряду, керівництво РНБО, МВС, Міноборони, Мінекономрозвитку, СБУ, ДСНС України, інших відомств, ДК “Укроборонпром”, офіційні іноземні делегації.

Акредитація журналістів: до 17.00 07.10.2019, mail: pres@iec-expo.com.ua, тел: (044) 201-1174, 201-1161

Реєстрація і видача бейджів акредитованим представникам ЗМІ: 08.10.2019р. на вході 2-А, з 10.00 до 11.30. (схему проходу до місця реєстрації ЗМІ та церемонії відкриття додаємо).

Необхідно мати: редакційне посвідчення або офіційний лист редакції із зазначенням П.І.Б. журналіста і паспорт

Організатор виставок: ТОВ «Міжнародний виставковий центр».

Виставка «Зброя та Безпека» проходить згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України.

Завдання виставок: сприяння розвитку оборонної промисловості, удосконаленню технічної оснащеності армії, органів правопорядку, сил реагування на надзвичайні ситуації; просування на світовий ринок української військової техніки, зброї та засобів спеціального призначення; розвиток міжнародного військово-технічного співробітництва, удосконалення оснащення приватних підприємств галузі безпеки.

Аналіз пропозицій учасників виставок "Зброя та Безпека" і «Технології Захисту/ПожТех», які проходять у єдиному форматі вже п’ять років, виявив потребу в організації окремої експозиції, яка б консолідувала всі напрацювання у сферах систем безпеки територій, будівель, споруд, засобів забезпечення громадської безпеки, захисту інформації та кібербезпеки тощо. Саме для цього була започаткована виставка “Expert Security”, уведення якої в існуючий формат дозволило створити єдиний потужний комплексний захід, присвячений всім аспектам і рівням питань безпеки - від національних до особистих. Завдяки цьому зросла кількість учасників - понад 400 компаній з 16 країн на площі майже 34 тис. кв.м. представлять продукцію, серед якої - 57 натурних зразків військової, поліцейської та пожежно-рятувальної техніки. Виставки відвідають офіційні делегації з двадцяти однієї країни.

Оборонно-промисловий комплекс України представлятимуть понад 280 учасників. Це експозиції ДК «Укроборонпром», ГО «Ліга оборонних підприємств України», Державного космічного агентства України, науково-освітніх закладів МВС, Міноборони, СБУ, ДСНС, МОН, стенди державних і приватних фірм. Серед іноземних представництв необхідно відзначити Національний павільйон США (10 підприємств), організований комерційною службою при Посольстві США в Україні вперше за історію виставки "Зброя та Безпека", та наймасштабніший серед іноземних представництв Національний павільйон Туреччини (16 фірм). Також змістовні Національні павільйони сформують Польща і Чехія.

В рамках ділової програми виставок відбудуться 32 змістовних науково-практичних заходи. Це, зокрема, Засідання Робочої групи з програмних процесів НАТО Групи з управління життєвим циклом ОВТ Конференції національних директорів з озброєння НАТО в системі управління життєвим циклом озброєння та військової техніки - цільової системи та відповідних забезпечувальних систем оборонного призначення, VІІ Міжнародна науково-практична конференція "Проблеми координації воєнно-технічної та оборонно-промислової політики в Україні. Перспективи розвитку озброєння та військової техніки" (Організатори: Центральний НДІ озброєння та військової техніки ЗСУ, МОН України, ТОВ "МВЦ"), Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми розвитку авіаційної техніки" (Державний НДІ авіації), 21-а Всеукраїнська науково-практична конференція "Сучасний стан цивільного захисту України та перспективи розвитку" (Інститут державного управління у сфері цивільного захисту); Семінари "Системи виявлення дистанційно пілотованих повітряних суден", "Блокувачі радіокерованих вибухових пристроїв" (НДІ МВС України). Фахівців зацікавить Конференція: «Чорний ринок особистої охорони – шлях до небуття. Перезавантаження» (Організатори: ГО «Професійне об’єднання особистих охоронців» за підтримки Асоціації професіоналів корпоративної безпеки). Увагу приверне й Фотовиставка до річниці рятувальної операції українських вертолітників з евакуації мирного населення з охопленої війною та етнічними чистками Абхазії у жовтні 1993р. Також у програмі - Демонстраційні покази роботи професійних охоронців, Кубок Києва з дрон-рейсінгу і лучний та страйкбольний тири.

(Повна програма заходів на сайті  www.iec-expo.com.ua )