Прес-центр
Головна  /  Прес-центр  /  Архів новин  / В МВЦ відбудеться відкриття комплексу міжнародних спеціалізованих заходів, які охоплюють провідні галузі економіки України
В МВЦ відбудеться відкриття комплексу міжнародних спеціалізованих заходів, які охоплюють провідні галузі економіки України

В МВЦ відбудеться відкриття комплексу міжнародних спеціалізованих заходів, які охоплюють провідні галузі економіки України

 07.11.2015

 10 листопада 2015 року  о 10.00  у Міжнародному виставковому центрі

 (Київ, Броварський пр-т, 15, 3 павільйон - вхід 3-С ) відбудеться офіційне відкриття

ХI Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства - 2015»,  VII Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму

з питань енергоефективності та відновлюваної енергетики, ХІІI Міжнародної спеціалізованої виставки «КомунТех - 2015», ХІIІ Міжнародного водного форуму «AQUA UKRAINE - 2015», VIII Міжнародної спеціалізованої виставки «Енергоефективність. Відновлювана енергетика - 2015», VI Спеціалізованої виставки «ДорТехЕкспо — 2015», XII Міжнародної агропромислової виставки «АГРОФОРУМ», V Спеціалізованої  виставки «ЄвроБудЕкспо - 2015», ІІI Спеціалізованої виставки «Екологія підприємства - 2015»

 

 Учасники церемонії: члени Уряду України, керівництво Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерства  екології та природних ресурсів, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження, Державного агентства водних ресурсів,  Асоціації міст України, представники дипломатичного корпусу.

По завершенні буде проведено огляд експозицій та брифінг для ЗМІ.

Акредитація журналістів за   тел. 044 201-1174, 201-1161,  e-mail: pres@iec-expo.com.ua

 Реєстрація акредитованих ЗМІ, видача матеріалів і бейджів у МВЦ:  10.11.15 р., з  9.00.

Традиційне проведення наприкінці року цього комплексу авторитетних професійних заходів, які охоплюють провідні галузі економіки, дає змогу підвести підсумки й визначити напрямки розвитку і потреби ЖКГ, АПК, промислової та будівельної сфери в оновленні парку техніки і обладнання,  впровадженні сучасних науково-технічних досягнень та енергоощадних і екобезпечних технологій.

 

Пріоритетом і спільною метою цьогорічних подій – Конгресу, Бізнес-форуму та виставок - є реалізація державної політики у сфері енергозбереження та підвищення енергетичної ефективності для діяльності всіх господарюючих суб'єктів. З огляду на енергетичну ситуацію в країні, на всіх виставках буде представлена продукція, яка сприяє застосуванню технологій ефективного використання ресурсів: котельне обладнання на альтернативних видах палива для місцевого і централізованого теплопостачання, теплоізольовані труби для водо- та газопостачання, насосне обладнання для систем опалення, водопостачання та каналізації, градирні та комплектуючі для них, енергозберігаюче освітлення, сонячні батареї тощо.

Таке проведення заходів у єдиному комплексі розширило як професійне, так і географічне представництво учасників - понад 300 фірм з 10 країн світу представлять сучасні технології та обладнання для різних галузей економіки.

В експозиціях «КомунТех», «ДорТехЕкспо», «ЄвроБудЕкспо», буде презентована техніка для управління відходами, машини для будівельних робіт та комунальна техніка для утримання доріг, універсальні навантажувачі для міст і селищ. Розділ з благоустрою та облаштуванню міст і населених пунктів демонструватиме дитячі ігрові та спортивні майданчики, комфортабельні зупинки транспорту і обладнання для  дворів та парків.

«AQUA UKRAINE» представить системи  водопідготовки, водопостачання і водовідведення, очищення води та стоків, прилади обліку, арматуру й інше обладнання.

«АГРОФОРУМ» запропонує сучасні технології вирощування сільськогосподарських культур, обладнання для післязбирального обробітку зерна і підготовки насіння до посіву, норії, вагове обладнання.

Технології та обладнання для зменшення шкідливого впливу промисловості на навколишнє природне середовище будуть презентовані на виставці «ЕКОЛОГІЯ ПІДПРИЄМСТВА».

 

В рамках Конгресу і Бізнес-форуму відбудеться розгляд широкого спектру галузевих науково-прикладних питань.

Зокрема, в перший день Конгресу Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко окреслить стратегічний напрям розвитку житлово-комунального господарства України. Також прозвучать доповіді на теми “Підвищення ефективності систем теплопостачання”, “Розвиток національної законодавчої та нормативної бази з питань енергоефективності будівель”, будуть розглянуті інші актуальні теми у сфері  енергозбереження.  

Другий день Конгресу буде присвячено питанням водної галузі: в рамках XIII Міжнародного водного форуму «AQUA UKRАINE — 2015» відбудеться Міжнародна конференція «Проблеми та перспективи розвитку питного водопостачання та водовідведення в Україні», в ході якої будуть обговорені ключові аспекти якісного питного водозабезпечення населення України.

Останній день Конгресу буде присвячено розгляду вкрай актуальної теми сьогодення:  «Термомодернізація будівель. Сучасний стан. Проблеми та перспективи».

В рамках  Бізнес-форуму з питань енергоефективності та відновлюваної енергетики відбудуться “День енергоефективності та енергозбереження”, в ході якого Держенергоефективності України проведе Конференцію «Фінансові інструменти стимулювання енергоефективності. Державні ініціативи в житловому секторі та міжнародні проекти»,  і  “День відновлюваної енергетики”, який буде присвячено фаховому розгляду всіх аспектів цієї сфери. Зокрема, будуть проведені Круглі столи на тему “Заміщення природного газу альтернативними видами палива”, “Ринок рідкого біопалива в Україні: стан, бар’єри та перспективи розвитку”, Дискусія «Законодавчі ініціативи у сфері енергоефективності: напрацювання, перспективи впровадження», розгляд інших актуальних питань.

(більш повна інформація на сайті: www.iec-expo.com.ua  )